Wpisany przez Jack   
środa, 12 lutego 2014 16:15
Spis treści
Mapy skarbów :: Assassin's Creed IV: Black Flag
Strona 2
Wszystkie strony

Mapy skarbów :: Assassin's Creed IV: Black Flag

Podczas przygody na Karaibach, Edward Kenway może wejść w posiadanie 23 map, z zaznaczonymi na niej miejscami ukrycia skarbów. 20 z nich można znaleźć podczas rozgrywki singleplayer, a następne 3 podczas eksploatowania świata za pomocą floty Kenwaya. Każda z map zawiera rysunek miejsca zakopania skarbu oraz koordynaty, które wskazują lokację.

 

Skrzynia #1 - Hawana

hawana kopia hawana 2 kopia
Mapa, prowadząca do skarbu znajduje się w północno-zachodniej części Hawany, w krzakach niedaleko klasztoru. Skarb natomiast jest zakopany w południowej części miasta, pod wieżą, obok przewalonej palmy. (3000 Reali, schemat galionu Królowej Anny)

 

Skrzynia #2 - Nassau

nasau kopia nasau 2 kopia
Mapa, prowadząca do skarbu znajduje się w północno zachodniej części Wielkiej Inagui, natomiast skarb zakopany jest w zachodniej części Nassau, obok obalonego drzewa, przy bagnach. (3000 Reali, schemat szarych żagli)

 

Skrzynia #3 - Kingston

kingston kopia kingston 2 kopia
Mapa, prowadząca do skarby znajduje się w północnej części Misteriosy, wśród azteckich ruin. Skarb został zakopany w Kingston, na wschodnim cyplu, przy rozbitym statku, pomiędzy trzema skrzyniami. (3000 Reali, schemat koła sterowego z hebanu)

 

Skrzynia #4 - Wielka Inagua

wielka inagua kopia wielka inagua 2 kopia
Mapa skarbu

 

Skrzynia #5 - Tulum

tulum kopia tulum 2 kopia
Mapa znajduje się w zachodniej części Petite Caverne. Skarb ukryto w Tulum, w południowej części, pod drzewem ukazanym na mapie. (4000 Reali)

 

Skrzynia #6 - Słona Laguna

slona laguna kopia slona laguna 2 kopia
Mapę skarbu znajdziesz w południowo-zachodniej części Abaco Island, natomiast zakopaną skrzynię w północno-zachodniej części Słonej Laguny, pod głazami. (3000 Reali, schemat galionu z wężem)

 

Skrzynia #7 - Misteriosa

 misteriosa kopia  misteriosa 2 kopia
Mapa znajduje się na Ambergris Key. Skarb zakopano na Misteriosie, na najwyższym poziomie ruin, zaraz za basenem. (3000 Reali, schemat elitarnych ciężkich kul)

 

Skrzynia #8 - Abaco Island

abaco island kopia abaco island 2 kopia
Mapę skarbu znajdziesz w południowo-zachodniej części Andreas Island. Natomiast skarb zakopano na Abaco Island, niedaleko statku, między palmami na małej wysepce. (4000 Reali)

 

Skrzynia #9 - Principe

 principe kopia  principe 2 kopia
Mapa znajduje się w kryjówce przemytników - Anotto Bay. By się do niej dostać musisz zanurkować za pomocą dzwonu nurkowego, następnie przepłynąć przez podwodne tunele. Skarb znajdziesz na Principe, niedaleko dział oraz dwóch kwadratowych wież. (4000 Reali)

 

Skrzynia #10 - Petite Caverne

petite caverne kopia petite caverne 2 kopia
Mapa znajduje się na Cayman Sound, w jej północno-wschodniej części. Skarb zakopano w południowo-zachodniej części Petite Caverne, na samym końcu obozowiska przemytników. (3000 Reali, schemat elitarnego magazynu na ciężkie kule)

 

Skrzynia #11 - Ambergris Key

ambergris key kopia ambergris key 2 kopia
Mapa ukrytego skarbu znajduje się na Corozal, na wysepce w północno-wschodniej części lokacji. Skrzynie zakopano w kryjówce przemytników - Ambergris Key. Tuż po wynurzeniu się z wody, idź w lewą stronę, a dostrzeżesz małą szczelinę. (4000 Reali)

 

Skrzynia #12 - Pinos Isle

pinos isle kopia pinos isle 2 kopia
Mapę znajdziesz na Cumberland Bay, w południowo-zachodniej części wyspy, nieopodal plaży. Skarb natomiast jest na Pinos Isle w północno-zachodniej części, niedaleko ruin, pod drzewem. (3000 Reali, schemat koła sterowego Aquili)

 

Skrzynia #13 - Jiguey

jiguey kopia jiguey 2 kopia
Mapa znajduje się w północno-wschodniej części Ile la Vache. Skarbu szukaj na Jiguey, kryjówce przemytników, blisko namiotów, koło palmy i kamieni. (4000 Reali)

 

Skrzynia #14 - Long Bay

long bay kopia long bay 2 kopia
Mapa ukryta jest na Isla Providencia, w północno-zachodniej części wyspy. Skrzynia ze skarbem zakopana na Long Bay, na północnym wschodzie, niedaleko punktu obserwacyjnego oraz dwóch szałasów. (4000 Reali)

 

Skrzynia #15 - Andreas Island

andreas island kopia andreas island 2 kopia
Mapa znajduje się na Mariguanie, natomiast skarb ukryto na Andreas Island, na małej wysepce. (3000 Reali, schemat elitarnych harpunów)


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież